Doručení zboží ČR

GLS - Business Small Parcel (99 Kč)

 Zboží bude doručeno následující pracovní den po podání. Adresát obdrží sms nebo email s informací o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. Svou zásilku může navíc sledovat v reálném čase na webových stránkách GLS. Služba Flex Delivery Services navíc zajišťuje až 3 pokusy o doručení zásilky a nabízí široký výběr možností doručení. Cena dobírky je 30,- Kč.

Více informací o službě Business Small Pracel naleznete na stránkách GLS.

Česká Pošta - Balík Na poštu (109 Kč)

Zboží bude doručeno na zvolenou poštu následující pracovní den po podání zásilky. Adresát obdrží sms nebo email s informací o pohybu balíku a to v den jeho podání. Výhodou je, že adresát nemusí být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a to kdy se mu to nejlépe hodí. Cena dobírky je 30,- Kč.

Více informací o službě Balík Na poštu naleznete na stránkách České Pošty.

Česká Pošta - Balík Do ruky (119 Kč)

Zboží bude doručeno následující pracovní den po podání zásilky. Adresát obdrží sms nebo email s informací o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. Na webu i v mobilní aplikaci navíc zákazník může změnit termín i způsob doručení. Pokud vás doručovatel nezastihneme na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík bude uložen na nejbližší ukládací poště. Cena dobírky je 30,- Kč.

Více informací o službě Balík Do ruky naleznete na stránkách České Pošty

Doručení zboží Slovensko 

GLS - Euro Business Small Parcel (149 Kč)

Zboží bude doručeno následující pracovní den po podání zásilky. Adresát obdrží sms nebo email s informací o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. Svou zásilku může navíc sledovat v reálném čase na webových stránkách GLS. Služba Flex Delivery Services navíc zajišťuje až 3 pokusy o doručení zásilky a nabízí široký výběr možností doručení.

Více informací o službě Euro Business Small Pracel naleznete na stránkách GLS.